SMS AKCIJA | Dobrodelnost

DOMiJADA 2024

” Želim si ljubezni … “

DOBRODELNOST – BOTRSTVO

Na dan izvedbe Domijade 2024, 11. 4. 2024, lahko prispevate donacije tudi preko SMS:

BOTER5 in BOTER10 na številko 1919.

Organizatorji letošnje Domijade:

SKUPNOST DIJAŠKIH DOMOV SLOVENIJE / DIJAŠKI DOMOVI MARIBORSKE REGIJE

• DD Lizike Jančar
  • DD Srednje prometne šole Maribor
  • DD Antona Martina Slomška Maribor
  • TŠC Maribor – SŠ in DD
  • DD Gimnazije in Srednje šole za kemijo in farmacijo Ruše
  • DD Drava Maribor

Ljubi me najbolj takrat, ko to najmanj zaslužim, ker to takrat najbolj potrebujem.

— NEZNAN

Vse, kar je v letu ptice, je v srcu človeka, ki ljubi.

— RUDI KERŠEVAN

V celem vesolju ne boš našel osebe, ki bi bila bolj potrebna tvoje ljubezni in naklonjenosti kot si jo ti sam.

— BUDDHA

O Skupnosti dijaških domov Slovenije

SDDS skrbi za razvoj, spremljanje in posodabljanje kurikula, predlaga razvojne projekte/programe, in aktivno sodeluje z Zavodom za šolstvo RS.

Programsko se povezujemo in sodelujemo z Društvom vzgojiteljev DD Slovenije, ostalimi področinimi skupnostmi ter sooblikujemo programe izobraževanja in strokovnega usposabljanja.

V SDDS spodbujamo razvoj poslovne funkcije DD preko skupnih javnih naročil (čistila storitve varovanja,…). Spodbujamo delovanje regijskih aktivov in nudimo podporo delovanju študijskih skupin v mreži dijaških domov.

Vsako leto Organiziramo Domijado ter izdajamo Revijo Iskanja, strokovno publikacijo iz področja vzgoje in izobraževanja

Dijaški dom Lizike Jančar Maribor

Titova cesta 24a, 2000 Maribor

tel.: 02 300 46 15